Baner20przykadow

Świeci się

 

Start konkursu fotograficznego 16.12.2011

 

Konkurs fotograficzny rozpoczyna się 16 grudnia 2011 roku. Aby wziąć udział i powalczyć o nagrody rób kreatywne zdjęcia a następnie prześlij je nam.

Świeć się najjaśniej i wygrywaj w konkursach!

W tym roku, oprócz Plebiscytu Miast, mamy dla Was aż 4 Konkursy: Moje Miasto, Mój Dom, KreAkcja! i Konkurs Praktiker. Możecie brać udział w jednym lub we wszystkich – ogranicza Was tylko wyobraźnia i migawka aparatu!

Moje Miasto

Nie wybieraj się na zimowy spacer bez aparatu! Sfotografuj najładniejszą iluminację miejską i wyślij do nas zdjęcie. Nagrody czekają! Na prace czekamy od 16 grudnia do 8 stycznia.

Mój Dom

Pokaż nam, jak świeci Twój dom na Święta. Zrób zdjęcie bożonarodzeniowych dekoracji świetlnych i weź udział z konkursie. Na prace czekamy od 16 grudnia do 8 stycznia.

KreAkcja!

Przejadły Ci się tradycyjne dekoracje świąteczne? Puść wodze wyobraźni i kreatywnie wykorzystaj lampki, bombki, łańcuchy, a nawet choinkę! Ułóż z tego fantazyjną kompozycję, zrób zdjęcie i pochwal się światu! Na prace czekamy od 16 grudnia do 8 stycznia.

Konkurs Praktiker

Sprezentuj sobie Święta! Kup w Praktikerze produkt oznaczony logo „Świeć się”, zrób ładne zdjęcie zaaranżowanej dekoracji i zgłoś je do konkursu. A potem pomyśl, co zrobisz z wygraną. Na prace czekamy od 16 grudnia do 8 stycznia.

żródło http://swiecsie.pl/konkurs/


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

facebook

Darmowy kurs fotografii cyfrowej

Lepsze zdjęcia - tu znajdziesz odpowiedź

wpisz poniżej imię i email
Zupełnie za darmo.
Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych powyżej danych w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera oraz na otrzy­my­wa­nie in­for­ma­cji han­dlo­wych o blogowych produktach, np. e-book
Twój e-mail jest bezpieczny. Z otrzymywania wiadomości możesz łatwo zrezygnować klikając w link znajdujący się w każdym e-mailu.

Zarabiaj na fotografii


Depositphotos

 

    custom branded isotonic drinks

    isotonic drinks there are no products matching the selection about us brand distribution middot vision mission values why contact job for clients

Polecamy

 

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Ostatnie komentarze

Współpraca

www.bytomodrzanski.info.pl

Licznik odwiedzin

1628588
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Ostatni tydzień
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Od początku
1554
296
5074
1567540
12782
20661
1628588

Twoje IP: 207.46.13.137
Czas serwera: 2018-06-17 23:29:54