Baner20przykadow

Serwisy społecznościowe

Serwisy społecznościowe są bardzo popularną formą kontaktu z innymi osobami. Przenoszą czasami całe świat realny do wirtualnego. W swojej ofercie posiadają proste galerie, jednakże nie są one aż tak rozbudowane. Służą głównie do pokazywania małej ilości zdjęć w swoim profilu.

Zaletą tego typu serwisów jest możliwość szybkiego zaprezentowania swoich prac wszystkim znajomym, którzy nie byli by dostępni w normalnym świecie, żeby obejrzeć Twoje zdjęcia. Poza tym mogą na bieżąco komentować lub też promować Twoje zdjęcia innym użytkownikom. Tym samym Twoje zdjęcie może obejrzeć miliony osób na całym świecie. Można też jeśli jest się on-line porozmawiać na chat'ie i wymieniać opinie na gorąco. Dodatkowo możemy też zapisać się do profili dotyczących fotografii i tam promować swoje zdjęcia. Ma to swoją zaletę ponieważ wiemy, że nasze dzieła będą oglądać inni pasjonaci fotografii, którzy może udzielą nam jakiś cennych rad.

Popularne serwisy

Facebook.com

Nk.pl 

Powiązane artykuły:

Blog
Galerie internetowe
Banki zdjęć
Forum dyskusyjne
Fotograf w internecie


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

facebook

Darmowy kurs fotografii cyfrowej

Lepsze zdjęcia - tu znajdziesz odpowiedź

wpisz poniżej imię i email
Zupełnie za darmo.
Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych powyżej danych w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera oraz na otrzy­my­wa­nie in­for­ma­cji han­dlo­wych o blogowych produktach, np. e-book
Twój e-mail jest bezpieczny. Z otrzymywania wiadomości możesz łatwo zrezygnować klikając w link znajdujący się w każdym e-mailu.

Zarabiaj na fotografii


Depositphotos

 

Polecamy

 

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Ostatnie komentarze

Współpraca

www.bytomodrzanski.info.pl

Licznik odwiedzin

2108809
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Ostatni tydzień
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Od początku
195
212
2893
2051556
14112
16499
2108809

Twoje IP: 54.236.1.13
Czas serwera: 2020-09-27 22:47:30