Baner20przykadow

Wybór miejsca na sesję zdjęciową. Gdzie robić zdjęcia ślubne?

Wybór miejsca na sesję zdjęciową. Gdzie robić zdjęcia ślubne?

Autorem artykułu jest Radosław Kwiatkowski


Sesje plenerowe cieszą się coraz większą popularnością wśród Młodych Par. Fotografie ślubne wykonane na świeżym powietrzu są zwykle bardziej urokliwe od pozowanych zdjęć studyjnych. Naturalne zdjęcia wywołują wiele emocji, zwłaszcza jeśli powstają w miejscu, z którym Nowożeńcy wiążą swoje wspomnienia.

 


Zdjęcia plenerowe stwarzają szerokie możliwości co do sposobu i stylu ich wykonania. Dużo zależy od zainteresowań Młodych, ich gustu, poczucia humoru i wyobraźni. Ilość pomysłów jest niemal nieograniczona. Czasami wybór zależy po prostu od pory roku, ilości wolnego czasu, czy też miejsca zamieszkania, np.: nad jeziorem, morzem, rzeką lub w górach.

1. Można wybrać miejsca związane z naturą, przyrodą, krajobrazem, przestrzenią, np.: park, las, łąka, pole zboża, ogród, sad, plaża, rzeka, jezioro, góry, stadnina koni. Zdjęcia wykonane w tych miejscach są najbardziej popularne i jednocześnie szczególnie atrakcyjne, pełne swobody i romantyzmu.

2. Dobrym pomysłem mogą być również zdjęcia industrialne, z wykorzystaniem starych kamienic, torów kolejowych, mostów, nowoczesnego centrum miasta lub starówki, zabytkowych budynków, ruin zamków itd. W takim otoczeniu można wykonać zarówno pełne powagi jak i zabawne fotografie o niepowtarzalnym klimacie.

3. Ciekawe zdjęcia powstają w miejscach, gdzie pojawienie się Pary Młodej kontrastuje z otoczeniem lub jest związane z zainteresowaniami Nowożeńców. Należą do nich między innymi: basen, supermarket, centrum handlowe, kort tenisowy, plac zabaw czy też sala gimnastyczna.

Wymienione powyżej przykłady to zaledwie niewielka część możliwości wykonani niezwykle atrakcyjnych fotografii. Dobrze, kiedy Nowożeńcy mogą skorzystać z pomysłów i doświadczenia fotografa, którego celem jest nie tylko wykonanie interesujących zdjęć, ale również zadowolenie Młodej Pary.

---

 

www.RadoslawKwiatkowski.pl

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Komentarze   

 
0 #1 zyta22 2013-10-28 12:35
Zdjęcia ślubne są świetną pamiątką i czym bardziej oryginalne tym lepsze moim zdaniem:)
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

facebook

Darmowy kurs fotografii cyfrowej

Lepsze zdjęcia - tu znajdziesz odpowiedź

wpisz poniżej imię i email
Zupełnie za darmo.
Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych powyżej danych w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera oraz na otrzy­my­wa­nie in­for­ma­cji han­dlo­wych o blogowych produktach, np. e-book
Twój e-mail jest bezpieczny. Z otrzymywania wiadomości możesz łatwo zrezygnować klikając w link znajdujący się w każdym e-mailu.

Zarabiaj na fotografii


Depositphotos

 

czapsy oficerkowe

Czapsy oficerkowe pochodzące z naszego sklepu internetowego zapewniają idealną ochronę przed urazami i otarciami, podczas jazdy konnej

pegazshop.pl

Polecamy

 

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Ostatnie komentarze

Współpraca

www.bytomodrzanski.info.pl

Licznik odwiedzin

2051500
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Ostatni tydzień
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Od początku
28
420
2355
1996558
2355
14829
2051500

Twoje IP: 66.249.70.4
Czas serwera: 2020-06-06 01:26:39