Baner20przykadow

Jak zarobić na naszych zdjęciach?

W dzisiejszych czasach mamy coraz lepszy dostęp do profesjonalnego sprzętu fotograficznego, który jak wiadomo staje się coraz tańszy. Fotografia stała się pasją wielu osób, przy której wykonujemy zdjęcia otaczającego nas świata jedynie dla własnej przyjemności, ale okazuje się, że możemy również połączyć przyjemne z pożytecznym i zarobić na naszych zdjęciach.

Czytaj więcej: Jak zarobić na naszych zdjęciach?

Blog

1165446 blog 1

Blog jest formą strony internetowej skupionej bardziej na treści niż na zdjęciach (galeriach zdjęć) W sieci możemy spotkać systemy blogowe, które pozwolą (zazwyczaj za darmo) na założenie i prowadzenie własnego bloga.

Czytaj więcej: Blog

Serwisy społecznościowe

Serwisy społecznościowe są bardzo popularną formą kontaktu z innymi osobami. Przenoszą czasami całe świat realny do wirtualnego. W swojej ofercie posiadają proste galerie, jednakże nie są one aż tak rozbudowane. Służą głównie do pokazywania małej ilości zdjęć w swoim profilu.

Zaletą tego typu serwisów jest możliwość szybkiego zaprezentowania swoich prac wszystkim znajomym, którzy nie byli by dostępni w normalnym świecie, żeby obejrzeć Twoje zdjęcia. Poza tym mogą na bieżąco komentować lub też promować Twoje zdjęcia innym użytkownikom. Tym samym Twoje zdjęcie może obejrzeć miliony osób na całym świecie. Można też jeśli jest się on-line porozmawiać na chat'ie i wymieniać opinie na gorąco. Dodatkowo możemy też zapisać się do profili dotyczących fotografii i tam promować swoje zdjęcia. Ma to swoją zaletę ponieważ wiemy, że nasze dzieła będą oglądać inni pasjonaci fotografii, którzy może udzielą nam jakiś cennych rad.

Popularne serwisy

Facebook.com

Nk.pl 

Powiązane artykuły:

Blog
Galerie internetowe
Banki zdjęć
Forum dyskusyjne
Fotograf w internecie

Banki zdjęć

Banki zdjęć są miejscami, w których umieszczamy nasze zdjęcia, tak aby mogli z nich skorzystać inni użytkownicy w sposób płatny lub darmowy. W obydwu sytuacjach zawsze posiadamy prawa autorskie do zdjęcia.

Czytaj więcej: Banki zdjęć

Galerie internetowe

673510 frame 3http://www.sxc.hu

Galeria internetowa jak sama nazwa wskazuje jest miejscem gdzie możemy umieszczać za darmo własne zdjęcia. Dostępnych jest wiele polsko lub angielsko języcznych serwisów tego rodzaju. W większości przypadków każda galeria ma podobną funkcjonalność.

Czytaj więcej: Galerie internetowe

facebook

Darmowy kurs fotografii cyfrowej

Lepsze zdjęcia - tu znajdziesz odpowiedź

wpisz poniżej imię i email
Zupełnie za darmo.
Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych powyżej danych w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera oraz na otrzy­my­wa­nie in­for­ma­cji han­dlo­wych o blogowych produktach, np. e-book
Twój e-mail jest bezpieczny. Z otrzymywania wiadomości możesz łatwo zrezygnować klikając w link znajdujący się w każdym e-mailu.

Zarabiaj na fotografii


Depositphotos

 

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Ostatnie komentarze

Współpraca

www.bytomodrzanski.info.pl

Licznik odwiedzin

2808668
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Ostatni tydzień
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Od początku
416
446
5641
2748303
10365
22722
2808668

Twoje IP: 3.226.72.194
Czas serwera: 2024-07-13 18:40:55